Přihlášení do systému


Při problémech s přihlášením do zákaznického portálu zkuste nejdříve požádat o nové heslo.

Pokud přihlášení pod novým heslem nebude úspěšné, kontaktujte technickou podporu zákaznického portálu:

tel.: 221 968 212 (pracovní dny 8:00 - 16:00)
mail: HDPortal@ceproas.cz

Zprávy

Mobilní aplikace EuroOil má nové funkce!

Síť EuroOil spustila novou aplikaci pro chytré telefony, která oproti stávající aplikaci EuroOil obsahuje řadu zajímavých funkcí pro zákazníky. Tou hlavní jsou údaje o aktuálních cenách a sortimentu pohonných hmot na jednotlivých stanicích a také informace o kvalitě benzinu a nafty z posledního závozu na danou stanici.

Aplikaci je možné pro mobilní telefony s Androidem bezplatně stáhnout na Google Play, pro uživatele přístrojů iPhone je aplikace k dispozici v App Store.

Více informací o aplikaci naleznete zde.

Certifikovaný velkoobchod Čepro je zárukou kvality PHM

Ať už jste motorista, nebo provozujete čerpací stanici, víte, že kvalita pohonné hmoty je o důvěře. Kvalitu benzinu nebo nafty totiž běžně nepoznáte. V této situaci znevýhodňující zákazníky vám pomůže nová služba společnosti Čepro – Certifikovaný velkoobchod.

Z pohledu provozovatelů čerpacích stanic je Certifikovaný velkoobchod Čepro vhodný program pro ty, kteří chtějí mít dodávky PHM pod kontrolou, prodávat PHM s garantovanou kvalitou či obdržet Pečeť kvality za výhodnou cenu, a získat tak nové zákazníky. Zapojení do programu je vhodné také pro ty provozovatele čerpacích stanic, kteří nechtějí platit drahé pojištění pro případy, že u nich zákazník natankuje nekvalitní palivo a zničí si motor nebo u nich ČOI nalezne nejakostní PHM.

Pro motoristy je grafické logo Certifikovaného velkoobchodu zárukou, že na čerpací stanici tankuje kvalitní pohonné hmoty dodávané přímo společností Čepro z jím provozovaného terminálu, jenž je certifikován mezinárodní společností SGS.

Kontakty

Velkoobchodní závozy

Kontakt na centrální dispečink pro zasílání VO objednávek:

e-mail: obchod.praha@ceproas.cz
tel. 739 583 772

Nejste zatím zákazníkem společnosti ČEPRO, a.s. a máte zájem o dodávky PHM do Vašeho bencaloru či čerpací stanice? Kontaktujte prosím naše obchodní zástupce.

Karta EuroOil

Kontakt na infoservis karty EuroOil:

e-mail: kartaeurooil@ceproas.cz
tel. 221 968 100

Máte zájem tankovat v síti čerpacích stanic EuroOil a využít výhod karty EuroOil nebo předplacené poukázky EuroOil?

Zde jsou kontakty.